Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Zaplatíme Vám za Váš tip 120 €.

Viete o niekom z Vášho okolia, kto potrebuje pomôcť pri predaji domu, bytu či pozemku?

Neváhajte, napíšte bartanusreality@bartanusreality.sk alebo zavolajte  0903 771 084

V prípade, že sa predaj Vami doporučeného bytu, domu, alebo pozemku našou realitnou kanceláriou zrealizuje, tak Vám bude vyplatená odmena vo výške 120 EUR. Nehnuteľnosť môže byť už v ponuke inej konkurenčnej realitnej kancelárie avšak nemôže byť už zaradená v našej ponuke.
Ak si chcete slušne privyrobiť kontaktujte nás a zarábajte s nami. Myslíme si, že spolu môžeme vytvoriť aj dlhodobú spoluprácu, založenú hlavne na vzájomnej dôvere a vo vzájomnej pohode.

Poznáte vo Vašom okolí niekoho, kto má veľké dlhy, ktoré už nezvláda splácať a hrozia mu exekúcie, tak neváhajte a napíšte nám!

Ak sa nám podarí tento problém úspešne vyriešiť, budete prostredníctvom nášho realitného centra odmenení v rámci vzájomnej dohody.

URČITE BUDETE SPOKOJNÍ